_

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Na czym polega usługa projektowania wnętrz?

Jest to proces polegający na przelaniu myśli, wyobrażeń i odczuć Klienta na projekt aranżacji poszczególnych pomieszczeń lub jednego lokalu, z uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności. Chodzi o to, by stworzyć przestrzeń, w której Klient będzie się czuł dobrze, tak jak sobie wymyślił, ale z uwzględnieniem zasad ergonomii, która pozwala lepiej pracować i funkcjonować człowiekowi w dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach.

Czy zostaną sporządzone wizualizacje 3D?

Tak, wizualizacje 3D są nieodzowną częścią naszej pracy dzisiejszych czasach. Jednocześnie ułatwiają klientowi wyobrażenie o aranżacji wnętrza.

Co muszę przygotować na spotkanie konsultacyjne?

Ogólne wymiary lokali lub pomieszczenia, którego dotyczy projektowanie oraz inspiracje i przemyślenia. Najważniejsze zawsze są wymiary, które warto nam dostarczyć nawet w formie szkicu odręcznego. Często klienci dysponują projektem domu, dobrze jest mieć zdjęcia pomieszczeń, abyśmy mogli poczuć klimat, ale trzeba pamiętać, że najważniejsze jest sama osoba inwestora. Dlatego że bez rozmowy nie jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrza odpowiadającego gustom klienta.

Jakiego zaangażowania ze strony Klienta oczekuje projektant?

Współpracy i rozmowy. Oprócz podania wymiarów czy też dostarczenia szkicu pomieszczenia najważniejsza jest rozmowa. Oczywiście są klienci którzy dostarczają nam swego rodzaju inspiracje, coś co gdzieś widzieli i bardzo im się podoba. My wsłuchujemy się w te potrzeby, jednakże trzeba pamiętać, że po to jesteśmy żeby zaproponować indywidualne rozwiązania.

Dlaczego mam wybrać projektanta wnętrz, a nie korzystać z porady doradcy w sklepie meblowym?

Ponieważ projektant wnętrz podejdzie profesjonalnie i indywidualnie do rozwiązania problemu projektowego. Ponadto Projektanta wnętrz ogranicza jedynie wyobraźnia i rzeczywistość, a porady Pana doradcy w sklepie meblowym ograniczają się do asortymentu, który jest sprzedawany.

Dlaczego lepiej wybrać jedną firmę, która zajmuje się projektowaniem wnętrz i wykonywaniem mebli zgodnych z tym projektem?

Ponieważ praca przebiega płynnie i wszystko jest zrobione od A do Z. Klient ma większą kontrolę nad przebiegiem realizacji zlecenia. W tym przypadku już na etapie projektowania myślimy o tym, by maksymalnie wykorzystać materiały. Meble wykonujemy ze sprawdzonych materiałów. A przede wszystkim jedna firma ponosi pełną odpowiedzialność za projekt i jego realizację.

Jaki jest zakres obszaru waszego działania?

Nie jeździmy do klientów na konsultacje, albo Klient przyjeżdża do nas albo odbywa się to zdalnie. Po za akceptowaniu projektu, wszystkich ustaleń i podpisaniu umowy Technolog jedzie do Klienta na pomiar i nanosi wymiary na projekt. Tak aby wszystko spasowało się podczas montażu. Następnie przesyła do klienta do wglądu i akceptacji. W dzisiejszych czasach jesteśmy wstanie realizować zlecenia na całym świecie.

Masz więcej pytań?

    Wpisz kod: captcha