projektant wnętrz tychy

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją zarówno wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Na rynku znani jesteśmy już od 25 lat. Swoją markę zaczęliśmy budować od projektowania i wykonywania mebli. Dziś łączymy ze sobą obie te specjalizacyjne, dzięki czemu naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze więcej – kompleksową obsługę – od projektu po wykonanie każdego elementu wnętrza. Takie działanie pozwala nam przejąć całkowitą kontrolę nad aranżowaną przestrzenią i zaprojektować ją dokładnie tak, jak marzy o tym klient.


Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie zleceniodawcy, które pozwala nam czerpać satysfakcję z tego co robimy, ale też każe wymagać od siebie jeszcze więcej, dlatego ciągle doszkalamy się i inwestujemy w swój rozwój.

93%

Projektowanie wnętrz indywidualnych

77%

Projektowanie wnętrz komercyjnych

59%

Projektowanie wnętrz sklepów

99%

Projektowanie i wykonywanie mebli

_

Co nas wyróżnia?

Wiele firm korzysta z Architektów zewnętrznych lub Architekci zlecają podwykonawstwo firmom meblarskim. My wykonujemy wszystko od A do Z we własnym zakresie. To jest nasza przewaga. Pełne porozumienie miedzy Architektem, Klientem i Wykonawcą już na etapie powstawiania koncepcji wystroju wnętrz. Korzystamy ze sprawdzonych, bardzo dobrej jakości materiałów, a nie tych których producenci oferują duże marże. Dzięki takiej stałej  współpracy jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać materiały, co ma ogromny wpływ na budżet, którym dysponuje Klient.

_

Od projektu po wykonanie – kompleksowe realizacje wystroju wnętrz

Osiągniecie ostatecznego celu, w dokładnie takim kształcie jak tego chcemy, jest znacznie prostsze wtedy, gdy całość projektu powierzymy jednej firmie, z którą od samego początku będziemy współpracować. Unikniemy wówczas nieporozumień na linii architekt – wykonawca, bowiem w takim wypadku wszelkie prace wykończeniowe konsultowane są już na etapie projektu. Wykonawca zna wcześniej plan i miejsce realizacji, a zatem wie, z czym będzie musiał się zmierzyć.

Co więcej, ma również szanse na wyrażenie swoich opinii i wprowadzenie niezbędnych zmian jeszcze na etapie projektu, co pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek w czasie wykonywania prac. Brzmi jak układ idealny? I tak właśnie jest. By w pełni sprostać oczekiwaniom zleceniodawcy, ważny jest nie tylko perfekcyjnie wykonany projekt architektoniczny, ale również nadzór wykonawcy, który czuwa nad tym, by był on realny do wykonania.

_

Projektujemy i wykonujemy

Meble kuchenne

Meble pokojowe

Meble biurowe

Meble sklepowe

Meble łazienkowe

Szafy i garderoby