To taki architekt, który urzeczywistnia marzenia klientów. Rozwiązuje problemy i poprawia standard życia. To również fachowiec, który wykonał wiele zleceń, klienci byli bardzo zadowoleni z jego usług, dlatego szczerze polecają go swoim znajomym.

Kupując mieszkanie lub dom, mniej więcej wiemy jak powinien w środku wyglądać. Z czasem okazuje się, że jednak mniej niż więcej. I to jest odpowiedni czas na spotkanie z projektantem wnętrz. Zada nam wiele pytań, którym sami byśmy sobie nie zadali i już wtedy zaczynamy widzieć nasze wnętrza. Gdy na kolejnym spotkaniu projektant pokaże wizualizacje 3D nie trzeba nawet używać wyobraźni, by zobaczyć wnętrze naszego wymarzonego mieszkania czy domu. Wszystko przemyślane, funkcjonalne. Jest więcej miejsca niż nam się wydawało, wszystko zagospodarowane z klasą i ergonomią oraz estetycznie i wygodnie.

Często rozwiązania wprowadzone przez projektanta są na tyle innowacyjne, że nie mieliśmy pojęcia, że tak można. Natomiast dobry projektant wnętrz przez cały czas rozwija swoje kwalifikacje, nie tylko przez realizację kolejnych zleceń, ale także poprzez poszukiwanie inspiracji, udział w europejskich targach, wyszukiwanie najnowszych trendów. Posiadając taką wiedzę, może idealnie dopasować poszczególne rozwiązania do naszych oczekiwań i sprawić, że mamy swoją wymarzoną przestrzeń do życia.